تا حالا خودت و بیمه کردی؟
خانه، عمر، و اتومبیل

شرکت بیمه در راستای ایجاد شرایط بهتر در بیمه‌ عمر، یکی از شرکت‌هایی بوده که با سطح توانگری بالا توانسته عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. 

۲۴ساعت تحت پوشش رایگان قرار بگیرید

امروز میتوانی به طور کامل تحت پوشش بیمه فردی قرار بگیری و
از خدمات ما رایگان استفاده کنی 

انواع بیمه های انفرادی

بیمه شخصی

بیمه تکمیلی انفرادی با توجه به طرح انتخابی و تعهدات آن برای جبران هزینه‌های بستری بیمارستان، زایمان و هزینه‌های داندانپزشکی و … می‌باشد

بیمه منازل مسکونی

حادثه هیچ گاه خبر نمی‌کند. ممکن است هر لحظه حادثه‌ای رخ دهد و طی آن به انسان‌ها و ساختمان‌ها آسیب‌های جبران‌ناپذیری وارد شود.

بیمه اتومبیل

بیمه شخص ثالث همچنان پرمخاطب‌ترین نوع بیمه است. یکی از دلایل اصلی سهم بالای شخص ثالث در بازار، اجباری بودن این بیمه است

اعتماد کنید

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت ما هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

بیمه نامه

سال سابقه

نماینده

مشاوره رایگان

کارشناسان ما به تمامی سوالات شما با دقت پاسخ داده و شما را آگاه می کنند.

عمر و زندگی خود را تضمین کنید

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از شما و خانواده شما در طول مدت زندگی محافظت می‌کند. حتی بعد از مرگ بیمه‌گزار نیز از خانواده او پشتیبانی می‌کند. با ما می‌توانید اقدام به مقایسه شرایط بیمه عمر شرکت‌های مختلف بیمه کنید و مناسب‌ترین بیمه را به‌ صورت آنلاین خریداری کنید. 

مشتریان ما

“بیمه می‌تواند به شما کمک کند اموالی را که توانِ مالیِ جایگزینیِ مجدد آنها را ندارید، جایگزین کنید. برای مثال اگر خانه‌ی شما در یک آتش‌‌سوزی نابود شود، هزینه‌ی بازسازی آن بسیار زیاد خواهد بود.
بیمه می‌تواند در برابر حوادثی که احتمال وقوع‌شان کم اما نتایج‌شان ناگوار است، از شما محافظت کند. برای مثال اگر در یک تصادف آسیب ببینید و دیگر نتوانید کار کنید، برای ادامه‌ی زندگی به پول نیاز خواهید داشت.
اگر چیزی که با استفاده از یک وام خریده‌اید آسیب ببیند یا نابود شود، بیمه می‌تواند به شما کمک کند وام خود را پرداخت کنید. برای مثال اگر برای خرید خودرو وام گرفته باشید و خودروی شما در یک تصادف نابود شده باشد، شما برای پرداخت وام‌تان به پول نیاز خواهید داشت.”

“همیشه دوست داشتم ماشینمو بیمه بدنه کنم اما نمی‌دونستم اصلاً چه خسارتایی رو پوشش می‌ده. خلاصه با سرچ و … به یکی از مطالب بلاگتون رسیدم که خیلی ساده و کاربردی جواب سؤالامو ‌داد. بعد که دیدم خودتون بیمه هم می‌فروشین دیگه از شما خریدم.”

“پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.”

خود و خانواده تان را از استرس و نگرانی دور کنید

با ما تماس بگیرید

فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیرن و سوالات و ابهاماتتان را رفع کنن